Runbiking

Co je to runbiking

jízda na Runbiku

RUNBIKING je nový pohyb, odlišný od jízdy na běžném kole. Pro jeho zvládnutí není třeba speciální školení, ale cit a cvik. Již po několika hodinách budete schopni využít jeho potenciál a nebudete se o něj chtít dělit.

 

Zábavným a zdravým způsobem rozvíjí pohyblivost, sílu a fyzickou kondici, podporuje vzpřímené držení těla a uvolňuje psychické napětí a stres.

 

RUNBIKING je určený pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Je vhodný pro sportovce i pro ty, kteří jsou nebo chtějí být aktivní, mají sedavé zaměstnání, jednostranně zatěžují svůj pohybový aparát, trpí nedostatkem pohybu a nebo je bolí záda. Je pro všechny, kteří se rádi baví a chtějí být fit.

 

 

Podívejte se na nové video (__)

 

 

Zdravá závislost na dosah.

akce

Pořiďte si Runbike za speciální cenu >>

Chcete si vyzkoušet RUNBIKE a nebo vidět jízdu na vlastní oči?
Kontaktujte nás na: info@laurini.eu nebo +420604 911 000
Náš tým je stále v pohybu, rádi se
s Vámi potkáme.

Najdete nás na Facebooku
facebook

Na stránkách www.runbiking.eu najdete vše o jízdním speciálu RUNBIKE. Dozvíte se, jak funguje, k čemu slouží, co vám přinese a proč ho zrkátka musíte mít. Tato adresa je také jedním z prodejních míst, kde si můžete RUNBIKE spolu s příslušenstvím zakoupit.

Náš web vás seznámí s RUNBIKINGEM - novým pohybem, na kterém se snadno stanete závislí. Zbavuje totiž stresu a únavy, nastartuje vaše svaly a přinese vám duševní pohodu a radost.

 

INTERNATIONAL DEALERS, REPRESENTATIVES

 

     runbike_02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpracovávám...